top of page
Meditace v lese
Štětec
jajaja.jpg

Něco o mě

Vítejte na mých stránkách věnovaných kreslení a malování! Jsem Kateřina Slunečková, malířka a audiovizuální umělkyně. Po narození dcery jsem začala trávit většinu času na dětských hřištích. Ale touha po malování se ve mně stále ozývala. Tak jsem začala malovat společně s dcerou a později i s dalšími dětmi. Nakonec jsem se rozhodla vést lekce a kurzy pro větší skupiny a veřejnost.

Na mých kurzech využívám pouze kvalitní materiály, protože věřím, že kvalita ovlivňuje nejen výsledek, ale také samotný zážitek z tvorby. Každý kurz je specifický, ale veškerý potřebný materiál k tvorbě je poskytován.

Kromě kurzů pro děti jsem se přidala i k práci v domově pro seniory. Společně s maminkou pravidelně navštěvujeme domov důchodců Elišky Purkyně a malujeme s nimi.

Momentálně jsem začala provozovat i workshopy malby pro dospělé v novém prostoru Ateliéru M6.

Podívejte se na to, co nabízím, a vyberte si to, co by vám nejvíce vyhovovalo. 

                                                                      Moje filozofie 

Moje filozofie spočívá v individuálním přístupu. Nechci, aby lekce byly masovou záležitostí, kde se nedostává dostatečně času na jednotlivé děti. Proto jsou kapacity omezené na 4-8 dětí. Lekce vedu sama nebo s asistentkou podle počtu účastníků. Hlavním zaměřením zůstává malování obrazů na plátna. Chci rozbít bariéry spojené s plátnem, barvami a štětci pro dospělé. Věřím, že každý, bez ohledu na věk, může odejít s vlastním obrazem, který si doma pověsí na zeď. Důležité je nechat děti svobodně tvořit, ale zároveň jim poskytnout pomoc a směrování. Nechci vnucovat svou vizi, pouze nabídnout pomocnou ruku a vysvětlit techniky a základy malování.

                                                                     Kde nás najdete 

Jsem ráda, že mohu oznámit novou kapitolu v mém uměleckém působení! Od srpna 2023 jsem získala nový prostor na Letné v Malířské ulici. Po čtyři roky jsem vedla kurzy na malé straně, ale nyní mám možnost využít nový prostor, který slouží jak pro workshopy, tak i jako umělecká galerie. Můžete se těšit na inspirativní a kreativní prostředí, které nabízí nejen vzdělávání, ale také možnost vystavování uměleckých děl. Přijďte se připojit k mému uměleckému společenství na Letné! www.malirska6.com

 

Prezentaci mé práce najdete na stránkách www.sluneckova.com

bottom of page